Ana Sayfa Diğer Haberler GTA 6’nın ilk ekran görüntüleri önümüzdeki hafta yayınlanabilir

GTA 6’nın ilk ekran görüntüleri önümüzdeki hafta yayınlanabilir

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 50 Görüntüleme

GTA 6’nın ilk ekran görüntüleri önümüzdeki hafta yayınlanabilir

Sızan son bilgilere göre gelecek hafta Rockstar Games, fragmanıyla rekorlar kıran GTA 6’nın ilk ekran görüntülerini yayınlayacak.

GTA 6'nın ilk ekran görüntüleri önümüzdeki hafta yayınlanabilir
Heyecanla beklenen Grand Theft Auto (GTA) serisinin yeni oyunu için Rockstar Games stüdyosu çalışmalarını son hızla sürdürüyor. GizmoChina’dan gelen bilgilere göre, yakın zamanda projenin ilk ekran görüntüleri ve kapak görselleri yayınlanacak.

Web sitesinde yeni bağlantılar keşfedildi

Sızan bilgilere bakılırsa, stüdyo önümüzdeki hafta gibi yakın bir zamanda yeni materyallerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zira Rockstar Games’in API’sindeki gizemli değişiklikler bunun bir habercisi sayılabilir. Hayran yapımı birTwitter botu, oyunun ekran görüntüleri ve potansiyel kapak resmi gibi içeriklere işaret eden dört yeni bağlantı keşfetti. Bu bağlantılar şimdilik 404 (sayfa bulunamadı) hatası veriyor. Bu durum da içeriğin hala hazırlanma aşamasında olduğunu ve yakın zamanda yayına hazır hale gelebileceğini gösteriyor.

Rockstar’ın ana şirketi Take-Two‘nun 16 Mayıs tarihinde yapacağı mali bilgilendirme toplantısı, GTA 6 ile ilgili önemli bir duyurunun yakın olduğuna işaret ediyor. Oyunun resmi çıkış tarihi 2025 olarak açıklanmış olsa da, GTA 6 hayranları oyunla ilgili heyecan verici görüntülere önümüzdeki hafta kavuşabilirler.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku