Ana Sayfa Diğer Haberler GTA 6 fragmanındaki şarkının popülaritesi %37.000 arttı

GTA 6 fragmanındaki şarkının popülaritesi %37.000 arttı

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 104 Görüntüleme

GTA 6 fragmanındaki şarkının popülaritesi %37.000 arttı

Rockstar rekor izlenme sayısına ulaşan GTA 6 fragmanında Tom Petty’nin 1989 tarihli Full Moon Fever albümünde yer alan Love Is A Long Road şarkısına yer vermişti. Parça deyim yerindeyse patlama yaptı.

GTA 6 fragmanındaki şarkının popülaritesi %37.000 arttıTam Boyutta Gör

Rockstar’ın merakla beklenen aksiyon oyunu Grand Theft Auto 6’nın ilk fragmanı 5 Aralık 2023 tarihinde yayınlanmıştı. Rekor izlenme sayısına ulaşan video, müzisyen Tom Petty’nin “Love Is a Long Road” şarkısının popülaritesini önemli ölçüde artırdı.

Sanatçının 1989 tarihli Full Moon Fever albümünde yer alan şarkı Spotify‘da, fragmanın yayınlanmasından önceki haftaya göre %36.979 daha fazla dinlendi. Buna bağlı olarak YouTube izlenme sayıları da hızlı bir şekilde yükselmeye başladı.

Petty’ye ikinci gönderme

Fragmanda sadece bir Petty şarkısına yer vermek yeterli gelmemiş olacak ki Rockstar ayrıca sahnelerden birinde bir “Petty Forever” çıkartması kullanarak şarkıcıya bir gönderme daha yaptı. Tom Petty, 2017 yılında kalp krizinden hayatını kaybetmişti.

GTA 6 fragmanındaki şarkının popülaritesi %37.000 arttı

Love Is a Long Road, Petty’nin GTA serisinde duyabileceğiniz ilk şarkısı değil. Grand Theft Auto: San Andreas’taki rock radyosunda “Runnin’ Down a Dream” çalıyordu. Ne yazık ki, lisans süresinin dolması nedeniyle parça oyunun sonraki sürümlerinden kaldırıldı.
Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku