Ana Sayfa Oyunlar Call of Duty Black Ops 6 eski nesil konsollara da çıkacak gibi görünüyor

Call of Duty Black Ops 6 eski nesil konsollara da çıkacak gibi görünüyor

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 41 Görüntüleme

Call of Duty Black Ops 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Black Ops 6’nın resmi olarak duyurulduğu küçük bir video yayınlandı. Bu, isim konusundaki söylentilerin doğru çıktığını gösteriyor. Call of Duty serisinin bu yeni oyunu, sağlam kaynaklardan elde edilen kanıtlara göre yüzde 99 ihtimalle eski nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X/S yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One için de piyasaya sürülecek.

Çıkış Tarihi ve Platformlar

Black Ops 6’nın 25 Ekim tarihinde oynanabilir olacağı iddia ediliyor. Oyunun hakkında daha fazla bilgi ise Xbox Games Showcase etkinliği kapsamında paylaşılacak. Bu etkinlikte oyunun detayları ve oynanışına dair ipuçları verilmesi bekleniyor.

Call of Duty Black Ops 6

Xbox Game Pass Durumu

The Wall Street Journal tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre, Black Ops 6 daha ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebilir. Resmi duyurunun 9 Haziran’daki Xbox etkinliğinde yapılması bekleniyor. Ancak Microsoft, yeni Call of Duty oyunlarını Game Pass’e ekleme konusunda kararsızlık yaşıyor. Çünkü Call of Duty serisi, satışlarından inanılmaz yüksek seviyede gelir elde ediyor. Game Pass’in ücretsiz olmamasına rağmen, ana satış kadar gelir sağlanamayabileceği endişesi var.

Black Ops 6’dan Beklentiler

Call of Duty serisi, her yeni oyunuyla büyük beklentiler yaratıyor. Black Ops 6 da bu geleneği sürdürüyor ve oyunculara yeni hikayeler, geliştirilmiş grafikler ve yenilikçi oynanış mekanikleri sunması bekleniyor. Özellikle eski nesil konsolları da destekleyecek olması, geniş bir oyuncu kitlesine hitap edecek.

Sonuç

Call of Duty Black Ops 6’nın duyurulması, oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Eski ve yeni nesil konsollarda oynanabilir olacak olan oyun, Call of Duty hayranlarını sabırsızlıkla beklemeye itiyor. Xbox Game Pass konusundaki belirsizlik ise, oyuncuların merakla takip edeceği bir diğer önemli nokta.

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku