Ana Sayfa Cep Telefonları Samsung Galaxy S24’ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S24’ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 123 Görüntüleme

Samsung Galaxy S24’ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı

Samsung’un yakında duyuracağı Galaxy S24 serisinin baz modelinin resmi render görüntüleri ortaya çıktı. Dört farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan telefona yakından bakalım.

Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı
Samsung’un yakında duyuracağı Galaxy S24 serisinin baz modelinin resmi render görüntüleri ortaya çıktı. Daha önce Galaxy S24 Ultra‘ya ait detaylı görüntüler ortaya çıkmıştı. Şimdi de baz modelini dört farklı renk seçeneğiyle yakından görme şansına eriştik.
Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı
Sarı, mor, grafit ve gümüş renk seçenekleri ortaya çıkan telefon beklendiği gibi Galaxy S23 serisine oldukça benzer. Önceki nesilden farklı olarak düz kenarlara sahip telefonun arka cam panelinin kenarlarda hafif eğimli yapıda olduğunu görüyoruz. Kamera lenslerinin etrafı da beklendiği üzere metal halkalar ile çevrilmiş.
Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı
Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S24 serisinin beklenen özellikleri

Galaxy S24 serisi, geçmişte olduğu gibi bazı bölgelerde Snapdragon 8 Gen 3’ü kullanırken geri kalan bölgelerde Exynos 2400 yongasını kullanacak. Yeni gelen bilgiler ise ailenin tüm versiyonlarıana ışık tutuyor. Buna göre Samsung Galaxy S24 modeli 8GB RAM/128GB depolama ve 8GB RAM/256GB depolama seçenekleriyle piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı
Galaxy S24 Plus ise 12 GB RAM/256 GB depolama ve 12 GB RAM/512 GB depolama seçeneğiyle piyasaya çıkacak. Bu model, küçük kardeşiyle aynı renk seçeneklerine sahip olacak. Serinin tepe modeli Galaxy S24 Ultra, 12GB RAM/256GB depolama, 12GB RAM/512GB depolama ve 12GB RAM/1TB depolama seçenekleriyle piyasaya çıkacak. Yine burada da renkler aynı. Ancak Samsung, çevrimiçi satışlar için bazı ek renk seçeneklerine yer verebilir.

Samsung Galaxy S24’ün 17 Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni seri, kısa süre önce duyurulan Samsung Gauss AI yazılımına dayanan çok sayıda yapay zeka özelliğini bir araya getirecek. Gerçek zamanlı çeviri, metin oluşturma/özetleme ve duvar kağıdı oluşturma gibi AI özellikleri bulunacak. Son bilgilere göre ise Galaxy S24, 799 dolar, Galaxy S24 Plus, 999 dolar ve Galaxy S24 Ultra ise 1.119 dolar fiyat ile satışa sunulacak.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku