Ana Sayfa Cep Telefonları Google’ın yaklaşan yeni Pixel’i sertifika alırken ortaya çıktı: İşte beklenen özellikler

Google’ın yaklaşan yeni Pixel’i sertifika alırken ortaya çıktı: İşte beklenen özellikler

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 86 Görüntüleme

Google’ın yaklaşan yeni Pixel’i sertifika alırken ortaya çıktı: İşte beklenen özellikler

Teknoloji devlerinden Google’ın yeni bir cihazı UL Demko sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı. İşte cihazın batarya özelliklerini ortaya çıkaran sertifikanın detayları:

Google'ın yaklaşan yeni Pixel'i sertifika alırken ortaya çıktı
Geçtiğimiz aylarda yeni serisi Pixel 8’i piyasaya süren Google, şimdilerde yeni Pixel serisi üzerinde çalışıyor. Yakın bir zamanda ise UL Demko sertifikasında GH2MB model numarasına sahip yeni bir Google Pixel akıllı telefon tespit edildi.

İşte Google Pixel 8a olduğu tahmin edilen cihazın beklenen özellikleri:

Google, Google Pixel 8a , Pixel 9 serisi ve Pixel Fold 2 akıllı telefonlarını piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Yakın bir zamanda UL Demko sertifikasyon sitesinde ortaya çıkan cihazın ise bıunlardan bir olması tahmin ediliyor. Ancak Pixel 7a’nın belirli bölgelerde GHL1X model numarasıyla gelmesi üzerine bu cihazın da Pixel 8a olması yönünde bazı tahminler var.

Yakında çıkacak Google akıllı telefonun aldığı UL Demko sertifikası, cihazın GH2MB model numarasını taşıdığını ve4.942 mAh değerinde bir batarya ile donatacağını doğruluyor. Bu sebeple cihazın 5.000mAh veya 5.040mAh olarak pazarlanması oldukça muhtemel.

Cihazın diğer beklenen özelliklerine değinecek olursak90Hz yenileme hızına sahip 6,1 inç ekran ile gelmesi beklenen cihaz, Tensor G3 yonga setinden güç alacak. Son olarak çift arka kamera kurulumuna sahip olması beklenen cihaz 27W hızlı şarj ve 152,1 x 72,6 x 8,9 mm boyutlarıyla piyasaya sürülebilir.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku