Ana Sayfa Dizi Ve Film Disney+’ın 150 milyon abonesi olduğu açıklandı

Disney+’ın 150 milyon abonesi olduğu açıklandı

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 116 Görüntüleme

Amerika merkezli dünyanın en büyük dijital platformlarından olan Disney+, abone sayısını 7 milyon arttırarak toplamda dünya üzerinde 150 milyon aboneye ulaştığını açıkladı.

Amerika merkezli dünyanın en büyük dijital platformlarından olan Disney+, abone sayısını 7 milyon arttırarak toplamda dünya üzerinde 150 milyon aboneye ulaştığını açıkladı.

Yaklaşık 1 sene önce Türkiye pazarına giren ve hatrı sayılır bir kitle kazanan Disney+, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk hakkında yaptığı diziyi Atatürk düşmanlarının tepkisi sonrası yayınlamaktan vazgeçtikten sonra gündeme gelmişti ve çok ciddi bir boykota uğramıştı.

Atatürk’ü anlatan dizi 2’ye bölünerek sinema filmine dönüşürülse de konuyla alakalı tartışmalar hala bitmiş değil.

Disney+ CEO’su Bob Iger dünya üzerindeki abone sayısı artışı ile açıklama yaptı.

Iger, “Elde ettiğimiz sonuçlar geride bıraktığımız yıl boyunca kaydettiğimiz ilerlemeyi gözler önüne koydu. Hâlâ yapacak çok işimiz var. Çalışmalarımız sayesinde sorunları düzeltme ve işletmeleri yeniden kurma fırsatı bulduk. İleride işletmeyi her alanda geliştirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Disney ayrıca Disney+ ve Hulu’yu tek bir uygulamada bir araya getirmeyi planladığını da açıkladı. İki platformun birleştirildiği uygulamanın beta testleri önümüzdeki ay başlayacak. Hulu, 1 Aralık’tan itibaren Disney’e ait olacak. Disney+/Hulu uygulamalarının tamamen birleşmesi ise 2024 baharında gerçekleşecek.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku