Ana Sayfa Cep Telefonları ROG Phone 8’in ön duyurusu yapıldı: 24GB RAM ve daha fazlası

ROG Phone 8’in ön duyurusu yapıldı: 24GB RAM ve daha fazlası

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 108 Görüntüleme

ROG Phone 8’in ön duyurusu yapıldı: 24GB RAM ve daha fazlası

Asus’un yeni amiral gemisi ROG Phone 8 serisi için ön duyuru yapıldı. Yeni nesil telefonlar 24GB’a kadar RAM, Snapdragon 8 Gen 3 ve Android 14 ile geliyor. İşte detaylar…

ROG Phone 8'in ön duyurusu yapıldı: 24GB RAM ve daha fazlası
Mobil oyunculuk söz konusu olduğundalistenin ilk sıralarında yer alan Asus, yeni telefonları ROG Phone 8 serisi için hazırlıklara başladı. Öyle ki cihazlarla ilgili bugüne dek birçok sızıntı duyduk. Son olarak Tayvanlı dev, yeni nesil telefonlar için resmen geri sayımı başlattı. ROG Phone 8 serisi çok yakında geliyor.

ROG Phone 8 serisi doğrulandı

Bilmeyenler için ASUS ROG Phone serisi, şirketin oyuncu odaklı amiral gemisi modellerinden biri konumunda. Bu aşamada yaklaşmakta olan serinin, ROG Phone 8 ve 8 Ultimate olmak üzere iki modelden oluşması bekleniyor. Asus, bugün X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ise ROG Phone 8 ailesinin varlığını doğruladı ve”Çok Yakında” tanıtlacağını duyurdu.

ROG Phone 8'in ön duyurusu yapıldı: 24GB RAM ve daha fazlası
Akıllı telefonların resmi lansman tarihi ise henüz açıklanmadı. Ancak Rog Phone 7 serisinin Nisan ayında piyasaya çıktığını hatırlatalım. Dolayısıyla Asus, devam eden geleneğini sürdürebilir. Kaçıranlar için ROG Phone 7 ve 7 Ultimate, Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2 ile tanıtıldı. Bu bağlamda yaklaşmakta olan ROG Phone 8 serisinin de benzer bir konfigürasyonu koruyacağı söyleniyordu

Geekbench’ten gelen sızıntılar ise 24GB RAM ve Snapdragon 8 Gen 3 platformunu doğrulamış durumda. Şu anda sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Ancak fikir vermesi açısından Rog Phone 7 serisinin özelliklerine bakabiliriz. Akıllı telefonların Snapdragon 8 Gen 2’den güç aldığını halihazırda söylemiştik. Telefonların ön yüzünde ise 2K çözünürlük ve 165Hz yenileme hızı sunan 6.78 inç OLED ekran bulunuyor.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku