Ana Sayfa Dizi Ve Film Örümcek Adam evreni genişliyor: Spider-Man Noir’ın dizisi için çalışmalar başladı

Örümcek Adam evreni genişliyor: Spider-Man Noir’ın dizisi için çalışmalar başladı

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 77 Görüntüleme
Nicolas Cage Spider Man Noir Olarak Karsimiza Cikabilir

Örümcek Adam evreni genişliyor: Spider-Man Noir’ın dizisi için çalışmalar başladı

Sony, Örümcek-Adam evrenini genişletmeye devam ediyor. Son yıllarda birçok Spider-Man filmi üreten firma, Amazon iş birliğinde Spider-Man Noir dizisi için çalışmalara başladı.

Spider-Man Noir
Yıllar önce Marvel’dan Örümcek-Adam karakterinin haklarını satın alan Sony, bu süreçte birçok film ve oyun üretti. Geçtiğimiz yıllarda firma, karakterin Marvel Sinematik Evreni’nde de belirmesine izin verse deçoklu evren fikrini kullanarak kendi projelerini üretmeye devam etti. Görünüşe göre Sony, şimdi de Spider-Man evreninde geçecek bir dizi için çalışmalara başladı.

Nicolas Cage Noir’ı canlandırabilir

The Ankler’ın haberine göre Sony veAmazon, Spider-Man Noir dizisi için çalışmalara başladı. Ankler, Nicolas Cage’in bu dizide Noir karakterini canlandırabileceğini de belirtti. Görünüşe göre stüdyo ve Cage, bu rol için anlaşmayı imzalamak üzere. Hatırlayacak olursanız Nicolas Cage, Sony’nin Into the Spider-Verse ve Across the Spider-Verse animasyon filmlerinde Noir karakterini canlandırmıştı. Görünüşe göre Sony, bu rolden memnun kalmış.

Nicolas Cage Spider-Man Noir olarak karşımıza çıkabilir

1930’larda yaşayan Noir karakteri, Örümcek-Adam karakterine oldukça ilginç bir bakış açısı sunuyor. Karanlık ve ciddi atmosferi ile bilinen karakterin dizisi de yetişkinlere yönelik olabilir. Sony veya Amazon henüz iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Geçtiğimiz günlerde Madame Web filmini yayınlayan Sony, bazı projelerinde oldukça eleştiri alsa da Spider-Man evrenini büyütmekte kararlı gözüküyor.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku