Ana Sayfa Diğer Haberler 720 km menzilli dev elektrikli motosiklet, otomobilleri aratmıyor

720 km menzilli dev elektrikli motosiklet, otomobilleri aratmıyor

Yazar Tekno Haber HD
0 Yorum 82 Görüntüleme

720 km menzilli dev elektrikli motosiklet, otomobilleri aratmıyor

Taylandlı üretici Smartech Motor’un elektrikli motosiklet markası Felo, elektrikli tur motosikleti Felo TOOZ’u sergiledi. Dev boyuttaki motosiklet, tek şarjla 720 km yol gidebiliyor.

720 km menzilli dev elektrikli motosiklet, otomobilleri aratmıyor
Taylandlı üretici Smartech Motor’un elektrikli motosiklet markası Felo, elektrikli tur motosikleti Felo TOOZ‘u Bangkok Uluslararası Motor Fuarı’nda sergiledi.

Otomobilleri aratmıyor

Devasa boyutlara sahip motosiklet,200km/h son hızı ve 720 km menziliyle otomobilleri aratmıyor. Bu rakamlar, Felo TOOZ’u piyasadaki en büyük ve en uzun menzilli motosikletlerden biri yapıyor.

12 inç boyutunda büyük ekrana ve 6 kanallı surround ses sistemine sahip motosiklet, 360 derecelik görüş kamerasını da barındırıyor. Motosikletin bir diğer ilginç özelliği yan kısıma takılabilen 8 litrelik soğutma bölmesi.

TOOZ, tıpkı otomobiller gibi Type 2 şarj standardına da destek sunuyor ve 20 dakikada %20’den %80’e şarj olabiliyor.V2L (Vehicle to Load) özelliğine de sahip olan TOOZ, bu sayede ev elektriğini besleyebiliyor. Motorsikletin batarya kapasitesi hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Smartech, yeni elektrikli motosiklet markaları FELO ve RAPID ile sıfırdan başlayan ve Tayland elektrikli araç sektörünün yıldızlarından biri. Çok gelişmiş motosiklet sektörüne sahip olan Tayland’ta Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Triumph ve Ducati gibi dünya markaları üretim yapıyor. Felo TOOZ’da bu büyük pazarda kendine yer edinmeye çalışacak.

Devamı

Önerilen Haberler

Yorum Yap

TeknoHaberHD Teknoloji Haberlerini En Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabileceğin Tek Adrestir

teknohaberhdinfo@gmail.com

+90 543 687 39 88

Tekno Haber HD Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.  |   By: TeknoHaberHD  | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Kabul Et Daha Fazla Oku